Розділ: Новини Iндустрії

В Лондоні вже до 2020 року буде мобільна 5G-мережа

11 Августа 2014

Столиця Великобританії стане одним із перших великих міст, в якому жителі зможуть користуватися мобільними мережами 5G. Розвиток мобільних мереж нового покоління є лише частиною масштабного плану лондонської влади з розвитку в місті телекомунікацій та зв’язку.

У своєму інтерв’ю відомому виданню Telegraph мер Лондона Борис Джонсон повідомив, що зараз влада міста веде роботи з розробки інвестиційної програми розвитку інфраструктури міста, котра уможливить перехід на мобільний зв’язок стандарту 5G вже до 2020 року. Розробка проводиться спільними зусиллями місцевої влади та вчених університету Суррею.

«Лондон повинен стати найтехнологічнішою столицею Європи, тому потрібно створити всі умови для доступу населення до передових цифрових каналів зв’язку. Ключовим пунктом плану покращення інфраструктури Лондона є стрімкий розвиток комунікаційних можливостей,» – зазначає Борис Джонсон.

Мер Лондона також пообіцяв оперативно ділитися новими деталями та можливими варіантами підключення до мережі Інтернет з тими, хто в майбутньому планує перебратися до міста на тимчасове або постійне місце проживання. Потенційна швидкість Інтернету буде вказана у спеціально розробленій карті, що відповідає усім дійсним стандартам телекомунікаційної індустрії. Така карта дозволить вказати компаніям, що надають телекомунікаційні послуги, регіони, в яких є можливість покращити Інтернет-з’єднання.

Звертаємо вашу увагу на те, що Лондон вже має деякі успіхи в просуванні питання надання повсюдного доступу до мережі Інтернет своїм жителям. Хоча метрополітен столиці є одним із найбільших у світі, налаштована там мережа Wi-Fi охоплює майже 120 станцій.