Розділ: Новини Iндустрії

Користувачі «ВКонтакте» зможуть заробляти на відеороликах

11 Августа 2014

Газета «Известия» повідомила про хід робіт над удосконаленням відеоплатформи “ВКонтакте”. Користувачі зможуть заробляти на власному відео, створюючи відеоблоги. Експерти вважають, що такий спосіб заробітку буде доступний небагатьом.

Розробниками соцмережі «ВКонтакте» ведеться удосконалення відеоплатформи, в результаті якого користувачі так само зможуть заробити на власному відео. Про це повідомила газета «Известия» 29 липня 2014 року. Інформацію виданню підтвердив виконавчий директор соцмережі Дмитро Сергєєв, відмовившись коментувати деталі нововведень.

Співрозмовники видання (джерела на медіаринку) уточнили, що власники соцмережі усунуть недоліки, що виникають при пошуку відео, і повторні публікації відеороликів користувачами соцмережі. Інтерфейс платформи матиме схожість з YouTube. Авторські права тепер не залишаться без уваги – правовласникам та їх представникам буде надано можливість створити власний відеоканал, а для ідентифікації унікальності відео буде потрібно створити цифровий відбиток ролика в системі  FingerPrint. При повторному завантаженні відео іншим користувачем система видасть відмову або замінить його на наданий раніше оригінал автора.

Інформацію про заробіток на відеоблогах джерело видання не уточнило, проте на думку експертів, цей спосіб заробітку зможе осилити небагато людей.