Розділ: Новини Iндустрії

Захисники України

19 Августа 2014

Важкі часи настали в Україні. Але незважаючи на усі складнощі сьогодення, нам є ким пишатись. Особливої пошани та уваги заслуговують наші відважні воїни та захисники Української землі.

Віталій Р., який ще в листопаді 2013 займався Web програмуванням та допомагав розробляти корпоративний сайт Win Interactive, і уявити собі не міг, що вже в березні 2014 він буде захищати Батьківщину в самих гарячих точках Криму та Східної України. Віталій несе службу в десантних військах України, доблесно та відважно обороняє нас від окупантів та терористів.

Найважче пережити втрати товаришів та побратимів, з якими служить Віталій. Важко звичайно і фізично, і психологічно. Адже навіть сьогодні все ще не віриться в жахливі реалії війни, що розгорнулась на території мирної України.

Віталій, від усього серця прийми нашу підтримку! Ми вдячні тобі за твій подвиг та незламний козацький дух! Віримо, що вже скоро війна закінчиться! Ми чекаємо твого повернення! Нехай ангел-хранитель оберігає тебе від пулі ворога. Ми пишаємось твоїм подвигом та ставимо у

приклад усім. Прийми слова подяки від усього колективу компанії Win Interactive!

Наш колега і товариш Ігор З. нещодавно пішов у добровольці Національної Гвардії.

Зараз триває коротка підготовка та збори, і вже зовсім скоро хлопці будуть відправлені в зону АТО.

Ігорю, ти став прикладом для багатьох! В наших очах ти – справжній чоловік, патріот своєї країни! Бережи себе!

Володимир нещодавно пішов у лави української армії захищати Батьківщину.

Він гідно несе свою службу в свої 25 років.  Вова, ми пишаємось тобою!

Усі друзі та співробітники бажають тобі сили, наснаги та терпіння подолати усі перешкоди та повернутись додому живим та здоровим!

Слава Українській Армії!