Розділ: Новини Iндустрії

Lenovo розробляє робота для селфі

27 Января 2015

The Fiebot робот більше схожий на штатив для селфі, що регулюється.

Для Lenovo мода на селфі не знає меж – компанія розробляє робота, який дозволяє віддалено робити фотографії з мобільних пристроїв.

The Fiebot більше схожий на крихітний чотириногий штатив для мобільних пристроїв. Смартфон може бути розміщений зверху на роботі, який в свою чергу може регулюватись в різні позиції за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, щоб зробити селфі чи зняти відео.

Робот може нахилятись, робити панорамні знімки та записувати відео з більш широким кутом огляду.

В деякому сенсі, The Fiebot підходить не лише для селфі. За допомогою пульта дистанційного керування в руках, ви зможете робити групові знімки за допомогою смартфона без встановлення таймеру.

Робот буде постачатись з програмним забезпеченням для відслідковування жестів та розпізнавання лиць. З цими особливостями робот може бути використаний для віддаленого моніторингу чи слідкувати за дітьми.

Багато інших функцій будуть додані роботу у наступних його версіях, повідомив CK Lee, головний виконавчий директор Glasswonder, китайскої компанії, яка розробляла робота для Lenovo.

У наступній версії The Fiebot будуть представлені акустичні системи та проектор, який зможе спроектувати відео зі смартфонів на стіну. Інші прототипи The Fiebot знаходяться на стадії розробки, і, можливо, робот буде мати власні вбудовані камери, а також ноги, які зроблять робота по-справжньому мобільним без необхідності смартфона.

Селфі розвиваються у художню форму. HTC’s Desire 826 може робити автоселфі, які потім можуть бути змінені, щоб додати макіяж, видалити ефект червоних очей чи навіть змінити умови освітлення. Lenovo презентувала Xtension Селфі Flash аксесуар для мобільних пристроїв, які можуть зробити додаткових спалах роблячи селфі.

Lenovo буде продавати бот спочатку у Китаї, хоча ціна ще не була надана представником Lenovo.